Dálkové studium

Maturitní studium při zaměstnání

Kombinovaná forma maturitního studia je určena především uchazečům o maturitní studium, kteří hledají rozumnou kombinaci samostudia ve formě elektronické výuky a školní docházky. Školní docházka je na naší škole uskutečňována ve formě víkendových soustředění, která se konají nanejvýš 8-10-krát za školní rok a to v závislosti na potřebách našich žáků.

Distanční forma je určená všem zájemcům s ukončeným základním vzděláním.
Průběh studia je organizován jako kombinace samostatného e-learningového studia, dvou konzultačních a dvou zkouškových soustředění za školní rok. První konzultační - zahajovací soustředění probihá v měsíci září. Druhé konzultační a všechna zkoušková soustředění probíhají on-line.

Naše škola poskytuje maturitní studium v oboru obchodní akademie. Obor je zaměřen na obecné ekonomické předměty a zejména pak na podnikání, které sebou nese řadu úskalí, kterým je potřeba věnovat pozornost. Vyučujeme anglický a německý jazyk a ani v rámci těchto předmětů nemusíte mít obavy, že učivo nezvládnete. Vždy se o Vás postarají kvalifikovaní pedagogové, kteří Vám vždy rádi pomohou při Vaší cestě za maturitou.

Co se s námi naučíte?
Získáte znalosti z předmětů, kterými jsou právo, ekonomika nebo účetnictví. V rámci těchto předmětů se seznámíte s problematikou právních forem podnikání v ČR, dále se naučíte vést daňovou evidenci fyzických osob a účetnictví právnických osob a to v rámci praktických cvičení pomocí profesionálního účetního programu.

O škole

Soukromá obchodní akademie v Žatci je střední odborná škola zaměřená na výuku ekonomiky, podnikání a logistiky.

IČ: 25124811
IZO: 600011020

Adresa

Svatováclavská 1404
438 01, Žatec

Kontakty

Pevná linka: +420 415 726 002
Mobilní telefon: +420 733 712 250
e-Podatelna: sekretariat@soazatec.cz
Preferovaný způsob komunikace je e-mail.

Soukromá obchodní akademie, s. r. o.