O škole
aktuálně

Událost

Naše škola před několika lety adoptovala dvě děti z Keni přes Centrum Narovinu a projekt "Ostrov Naděje", které od té doby podporuje ve vzdělávání. V úterý měli vybraní žáci příležitost tyto děti poznat, a to v rámci zhruba hodinového videohovoru.

Událost

Pořádně jsme si to užili!!!!
V sobotu 24. února jsme plesali až do rána. Maturitní ples třídy A4.A a E.4.A byl plný krásných zážitků, emocí a tance. O choreografii se, nejen nám maturantům, postarala TK Luna Louny v čele s paní Janou Stehlíkovou. Krásné půlnoční překvapení nám uchystali naši učitelé, kteří si připravili také taneční vystoupení. Nechybělo ani půlnoční odšerpování či dražba dortu a obrazu.
Tak a teď už nám chybí "JEN" ta zkouška z dospělosti.

Událost

Dnes se studenti Josef Kouba, A3.A a Jan Daňa, E3.A účastnili 1. zasedání krajského školského parlamentu v Ústí nad Labem. Zasedání bylo velice zajímavé, a studentům rozšířilo obzory o situacích některých škol a krajů. Těšíme se na další zasedání tohoto parlamentu :)

Událost

Ve středu jsme předávali pololetní vysvědčení trochu netradičně - zamluvili jsme pro žáky ledovou plochu na žateckém náměstí a dopoledne se tam i s vysvědčením a bruslemi společně vydali. Třídní rozdali svým žákům vysvědčení a hurá na led!

Událost

Dnes jsme se čtvrtými ročníky SPŠE a SOA navštívili pražský Gaudeamus, evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání. Pro žáky byl veletrh velmi inspirativní - obhlídli terén, získali přehled o studijních programech, na které mohou po maturitě nastoupit, a měli možnost pohovořit o studiu s žáky vysokých škol.

Událost

Chcete získat lepší práci? Udělejte si rekvalifikační kurz na naši škole!

Událost

Den otevřených dveří
Přijďte se podívat, jak to v naší škole vypadá.

Událost

Příjemné prožití vánočních svátků, šťastný nový rok, mnoho štěstí, zdraví, osobních a pracovních úspěchů Vám přeje
Tým SOA Žatec

Událost

Srdečně Vás zveme na náš maturitní ples!

O škole

Soukromá obchodní akademie v Žatci je střední odborná škola zaměřená na výuku ekonomiky, podnikání a logistiky.

IČ: 25124811
IZO: 600011020

Adresa

Svatováclavská 1404
438 01, Žatec

Kontakty

Pevná linka: +420 415 726 002
Mobilní telefon: +420 733 712 250
e-Podatelna: sekretariat@soazatec.cz
Preferovaný způsob komunikace je e-mail.

Soukromá obchodní akademie, s. r. o.