O škole
aktuálně

Událost

Ve středu jsme využili krásného pozvání od Metropolitní univerzity Praha a vyrazili na společný výlet. Přivítání bylo srdečné a moc jsme si připravený program užili. Byli jsme nadšeni z představených studijních programů, které nám byly blízké osobním přístupem ke studentům, a především následným uplatněním v praxi. Budeme se těšit na další setkání!

Událost

21. dubna jsme se se žáky třídy A1.A zúčastnili jubilejního 10. ročníku Technodays v Městském divadle v Chomutově. Nejprve jsme si prohlédli stánky všech vystavovatelů a následně jsme si vyslechli zajímavou přednášku od ČVUT „Energie dopravy v čase“. Technodays jsme si velmi užili a budeme se těšit na další ročník této akce.

Událost

Není třeba zakazovat mobilní telefony při výuce, když se umí efektivně využívat. V hodinách českého jazyka hrajeme Kahoot, kde si žáci mohou zábavnou formou zopakovat a upevnit své znalosti. Tak neváhejte a přihlaste se do druhého kola přijímacího řízení, ať si můžete zahrát s námi!

Pro uchazeče

Chceš být: manažerem dopravy, celním deklarantem, logistikem nebo pánem svého čase, tak studuj na SOA, Žatec!

Událost

Elektromobilita, umělá inteligence, kyberbezpečnosti či kryptoměny jsou technologické trendy, které jsou velkým tématem současného světa. A protože se naše škola o technologické dění zajímá, nemohli jsme chybět na Technologické olympiádě, která si klade za cíl přispět k lepšímu pochopení technologických trendů. Školní kolo této olympiády proběhlo 1.4., ti nejlepší z nejlepších se utkají ve finálovém kole, které proběhne dne 22.4. na pořádající Fakultě elektrotechnické ČVUT v Praze. Tak držte palce našim studentům, aby postoupili až do finále!

Událost

Staň se i Ty manažerem v dopravě a logistice!
Poď studovat Provoz a ekonomiku dopravě na naší škole!
Vaša Soukromá obchodní akademie, Žatec.

Událost

Projektový den – Finanční gramotnost s panem Ing. Milanem Hrdličkou, finančním poradcem, Fincentrum & Swiss Life Select
Mluvili jsme o:
Finančním plánování
Nejčastější finanční produkty: úvěry, pojištění, investice, penze & ochrana spotřebitele
Důvod a důsledky zásahů ČNB, jak se v praxi chovat při vysoké inflaci, rezervy.

Užili jsme si to!

Událost

https://e-zatecko.cz/zpravy/2124-foto-na-stredni-prumyslove-skole-elektrotechnicke-v-zatci-se-je-otevrena-dilna-nabidne-zaklady-programovani-a-umele-inteligence?fbclid=IwAR3sZ5h4b-ZqV4PhdMVAaX5HC7fJHpd3WbQq7rP57bRxNyamBSHf8dCT_Nw:
atec - Ve spolupráci s Přírodovědným centrem v Žatci byl na Střední průmyslové školy elektrotechnické v pondělí 7.2.2002 zahájen nový projekt "Otevřené dílny" na téma "Umělá inteligence, základy programovaní v Pythonu a neuronové sítě ". Samotné Přírodovědecké centrum by se mělo otevřít v březnu.
"Otevřené dílny" jsou určené jak pro žáky 2. stupně základních a studenty středních škol, tak i pro širokou veřejnost a všechny nadšence světa nových technologií. Dílny jsou pro účastníky zdarma.


Dílna na téma „Umělá inteligence a základy programování v Pythonu“ se koná každé pondělí od 14:30 hodin, a dílna na téma „Umělá inteligence a neuronové sítě“ také každé pondělí ale od 16:30.

Slavnostního otevření se, kromě vedení školy, zúčastnil také místostarosta Žatce Radim Laibl a garant projektu Pavel Pintr. Ten před nedávnem otevřel také Observatoř v Kadani. „Žáky musíme motivovat. Populární formou přitáhnout studenty k přírodním vědám,“ řekl Pintr s tím, že věří, že za 10 let budou vědomosti studentů na daleko vyšší úrovni.

Žatecká radnice podobné projekty podporuje. „Chceme podporovat tyto lidi, kteří jdou tímto směrem, směrem přírodovědným. To je náš cíl,“ uvedl místostarosta Žatce Radim Laibl.

Dílny povede zkušený profesor technických oborů Libor Beldík. „Těším se, že studenty seznámím s novými směry v oblasti informatiky,“ dodal na závěr Beldík.


Událost

Hledáme učitele AJ!

Událost

Srdečně zveme všechny zájemce o studium k návštěvě Soukromé obchodní akademie,
19.1.2022, od 9:00 do 17:00
nebo kdykoliv po předchozí telefonické domluvě.

Volejte na telefon:
+420 723 315 831
+420 777 035 490

Událost

Kurz je určen žákům 9. ročníků ZŠ. Obsahovou náplní kurzu bude procvičování učiva ZŠ z českého jazyka a matematiky s ohledem na podobu jednotné přijímací zkoušky.
Kdy a kde?
Kurz matematiky v úterý, kurz českého jazyka ve středu, vždy od 15:00 do 16:30 hodin v období od ledna do března 2022 v učebnách SOA a SPŠE, Svatováclavská 1404, Žatec.
Jak bude kurz probíhat?
Každý týden bude výuka matematiky a českého jazyka.
Kdy začínáme?
MAT – první hodina 18. 1. 2022 a poslední 29. 3. 2022
ČJ – první hodina 19. 1. 2022 a poslední 30. 3. 2022

Cena kurzu?
Cena je 1800 Kč za oba předměty (nebo 1000 Kč za jeden předmět). Kurzy se budou platit v hotovosti na první hodině. Pro otevření kurzu je třeba minimální počet 10 účastníků.
Jak a kde se přihlásit?
Přihlášku je možné podat do 14. ledna 2022, volně ke stažení na webových stránkách.
Sledujte Facebook a webové stránky škol: www.soazatec.cz. www.spsezatec.cz .

O škole

Soukromá obchodní akademie v Žatci je střední odborná škola zaměřená na výuku ekonomiky, podnikání a logistiky.

IČ: 25124811
IZO: 600011020

Adresa

Svatováclavská 1404
438 01, Žatec

Kontakty

Pevná linka: +420 415 726 002
Mobilní telefon: +420 733 712 250
e-Podatelna: sekretariat@soazatec.cz
Preferovaný způsob komunikace je e-mail.

Soukromá obchodní akademie, s. r. o.